fbpx

APATEX

Prowadzimy sprzedaż, montaż, oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych,
pomp ciepła oraz rekuperacji.

 

Montaż rekuperacji – Śląsk, Śląskie, Katowice

Odpowiednio dobrana i zamontowana wentylacja nawiewno- wywiewna pozwoli wygenerować cyrkulację powietrza, która zapewni komfort wszystkim mieszkańcom. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży klimatyzacyjnej, zajmujemy się sprzedażą, serwisem urządzeń klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła, a także montażem rekuperacji na Śląsku. W domach z zamontowaną klimatyzacją na bieżąco dostarczane jest świeże i czyste powietrze. W wentylowanych lokalach przepływ powietrza jest niewyczuwalny dla osób się w nich znajdujących. Nasi pracownicy są przeszkoleni i posiadają certyfikaty potwierdzające ich kwalifikacje. Fachowcy troszczą się o klienta na każdym etapie współpracy. Pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb, a następnie starannie wykonujemy instalację w uprzednio ustalonych terminach. Mamy w ofercie sprawdzone produkty renomowanych marek i podejmujemy się zaprojektowania nawet skomplikowanych systemów. Wszystkie realizacje są szczegółowo testowane przed oddaniem do użytkowania, dzięki czemu otrzymasz w pełni sprawny, hermetyczny układ.

Zachęcamy klientów do montażu rekuperacji na Śląsku, ponieważ region ten wyróżnia się złą jakością powietrza. Posiadanie w domu systemu wentylacji niesie za sobą wiele zalet. Prawidłowo ustawiona klimatyzacja filtruje dostarczane do domu powietrze z pyłków oraz uwalnia je od zanieczyszczeń pyłowych, dzięki czemu zaburzenia alergiczne dróg oddechowych są niwelowane. W pomieszczeniu z instalacją nie rozwijają się bakterie, grzyby i wirusy. W zależności od pory roku, można zmieniać ustawienia systemu, tak, by w pomieszczeniu było odpowiednie nawilżenie i temperatura. Rekuperacja powoduje także dużą oszczędność energii, gdyż odzyskuje ciepło na skutek przekazywania ciepła pomiędzy strumieniami krążącego powietrza.

Nasi serwisanci i montażyści zajmują się rekuperacją na Śląsku. Śledzimy wszelkie nowości w branży techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, dlatego nie musisz obawiać się o jakość świadczonych usług. Potrafimy stworzyć systemy kondycjonowania powietrza do każdego pomieszczenia, z konkurencyjnych cenowo, solidnych materiałów. Oferujemy także specjalistyczny serwis i okresowe przeglądy techniczne. Zastosowanie nowoczesnych technologii i rzetelność pracowników firmy Apatex gwarantuje pozyskanie wydajnych i niezawodnych klimatyzacji. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Kompleksowa obsługa i nadzór nad każdym etapem prac sprawiły, że zyskaliśmy grono zadowolonych odbiorców.

Napisz do nas !

APATEX Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Lwowska 38

40-389 Katowice

E-mail

biuro@apatex.pl
office@apatex.pl

+48604967275

+48324401557

NIP: 9542766938
Regon: 364833100
Numer KRS: 0000626372
Sąd Rejestrowy
Katowice-Wschód w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy KRS
Konto: mBank
PLN:
87 1140 2004 0000 3102 7630 0920
EUR:
54 1140 2004 0000 3112 0472 1009