fbpx

APATEX

Prowadzimy sprzedaż, montaż, oraz serwis urządzeń klimatyzacyjnych,
pomp ciepła oraz rekuperacji.

 

Pompy ciepła – Katowice, Śląsk, Śląskie

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne pompy ciepła, które montujemy w Katowicach, jak i na terenie całej Polski. Dostępne rozwiązania dedykujemy zarówno odbiorcom komercyjnym, jak i prywatnym. Poza sprzedażą produktów zapewniamy również specjalistyczną analizę geologiczną oraz zapotrzebowania ciepła.

Niskotemperaturowe instalacje ogrzewania budynków to miejsca, gdzie najczęściej stosowane są oferowane konstrukcje. Warto pamiętać, że są one w stanie pełnić funkcję chłodzącą w trakcie upalnego lata, co dodatkowo rozszerza ich funkcjonalność.

Profesjonalny asortyment pomp ciepła w Katowicach

Dysponujemy szerokim asortymentem rozwiązań techniki grzewczej, które umożliwiają ogrzewanie budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej, dzięki nowoczesnym, odnawialnym źródłom energii. Są tanie, a zarazem niezawodne.

Usługi montażu naszych produktów odbywają się zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami BHP. Oddawane do użytku instalacje są zatem w pełni bezpieczne. W zakresie dostarczania specjalistycznych pomp ciepła obsługujemy klientów z Katowic i Śląska.

Dlaczego warto wybrać naszą pompę ciepła?

Każdy nasz produkt charakteryzuje się wysoką żywotnością i stosunkowo niską ceną. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszego asortymentu?

  • Pompy są wykonane z nowoczesnych, wydajnych komponentów.

  • Stanowią niezawodne źródło ciepła.

  • Mogą ogrzewać również wodę pitną w domach.

  • Zaprojektowano je do pracy w chłodnym, umiarkowanym klimacie.

  • Charakteryzują się cichym i bezwibracyjnym działaniem.

  • Pozwalają na znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania.

Oferowane rozwiązania stanowią zaawansowane systemy, które wykorzystują ekologiczną energię odnawialną. Produkowane ciepło pochodzi z zasobów wodnych, powietrznych lub gruntowych, a więc niewyczerpalnych źródeł.

Wydajne i tanie pompy ciepła dla mieszkańców Katowic

Prowadzimy sprzedaż oraz usługi serwisu i montażu wydajnych, a zarazem bardzo tanich pomp ciepła dla mieszkańców Katowic i okolicznych miejscowości. Wykonujemy kompleksowe prace wdrożeniowe – od fazy obliczeniowej i projektowej, przez instalację, aż po obsługę serwisową i pogwarancyjną. Jeżeli szukasz fachowego zespołu instalatorów techniki grzewczej – skorzystaj z naszego doświadczenia!

Napisz do nas !

APATEX Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Lwowska 38

40-389 Katowice

E-mail

biuro@apatex.pl
office@apatex.pl

+48604967275

+48324401557

NIP: 9542766938
Regon: 364833100
Numer KRS: 0000626372
Sąd Rejestrowy
Katowice-Wschód w Katowicach
Wydział VIII Gospodarczy KRS
Konto: mBank
PLN:
87 1140 2004 0000 3102 7630 0920
EUR:
54 1140 2004 0000 3112 0472 1009